× بستن تبلیغات
ارزش افزوده

bisungasht

توریسم و جهانگردی

 

[img]https://bisungasht.com/items/items/939/tub/istanbul_islands_prince_1_bisungasht_560.jpg[/img]

جزایر پرنس استانبول یکی از مهمترین مقاصد گردشگری این شهر بشمار می آید.دریای مرمر مجمع الجزایر زیبایی دارد که مانند نگینی بر گردن آن است و از جاذبه های زیبای توریستی این دریا است. به مسافران تور استانبول پشنهاد می شود حتما از این جزایر دیدن کنند.

جزایر پرنس نه جزیره شامل چهار نظامی ، یک مورد خصوصی و چهار مورد عمومی می باشد که دو مورد اینها برای جهانگردان جذاب تر است، یکی از آنها کیانالی آدا و دیگری بیوک آدا می باشد.

کیانالی آدا از ایستگاه کاپاداش در ساحل اروپایی استانبول دومین ایستگاه کشتی های مسافری و اولین جزیره می باشد.

نام نه جزیره دریای مرمر : قینالی آدا، بورغاز آداسی، هیبه لی آدا، بیوک آدا، صدف آداسی، قاشق آداسی، سیوری آداسی، یاسسی آدا و طاوشان آداسی است.

درواقع مشهورترین جزیره از جزایر پرنس استانبول جزیره بیوک آدا می باشد. حدود یک ساعت و چهل و پنج دقیقه فاصله از ایستگاه کاپاداش تا جزیره بیوک آدا می باشد. جالب است بدانید چیزی که باعث شهرت این جزیره شده است استفاده از کالسکه بجای ماشین و موتور می باشد. وجود چهار هتل در این جزیره که در ماه های تابستان میزبان مسافرین می باشد سبب شده تا مسافران برای اقامت شبانه نیز مشکلی نداشته باشند.

محیط سبز، خانه های ویلایی تمیز با باغچه ها و حیاطهای زیبا جزیره آرامش خاصی را به انسان میدهد.

جزایر پرنس استانبول مساجد و کلیساها ، پلازاها ، رستورانها و جنگلهای متعددی دارد. از مکانهای تاریخی و سحرانگیز بیوک آدا مانستر و کلیسای آییا یورگی از قرن ششم در یوجا تپه ، مسجد حمیدیه ، کلیسای آییوس نیکولاس و الد گریک به همان خوبی آیا یورگی مانده است، این امکان از دیدنیهای استانبول بشمار می آید. .….تور دبی ، تور باکو ،  تور استانبول ، تور تفلیس ، تور لحظه آخری دبی ، تور لحظه آخری باکو ، تور لحظه آخری استانبول ، تور لحظه آخری تفلیس ، تور ارزان دبی ، تور ارزان باکو ، تور ارزان استانبول ، تور ارزان تفلیس پلاژای های خصوصی جزیره پرنس عبارتند از : پلاژ یروک علی و پلاژ ناکی بئی بیچ کلوب

 

 

نوشته شده در جمعه 14 دی 1397ساعت 6:46 توسط masoome|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ